Situatë gazmore në Argjentinë! Lojtari humbet duke parë arbitren, nisi të flirtojë me të sapo hyn në fushë

Një situatë gazmore është parë në ndeshjen miqësore të zhvilluar në Argjentinë. Rolin kryesor e ka luajtur futbollisti kolumbian i Racing, Edëin Cardona. Ky i fundit e ka nisur ndeshjen nga stoli. Gjatë gjithë kohës ka qenë i fokusuar dhe i humbur te një ndihmës arbitre e ndeshjes.

Një brune tërheqëse ka marrë vëmendjen maksimale të lojtarit, që është tradhtuar nga fotografitë. Menjëherë pas hyrjes në fushën e lojës në pjesën e dytë, Cardona nisi edhe të flirtonte me të. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online