Shvajni dhe Ana Ivanoviç bëhen prindër

0

Një ndër çiftet më të famshme në sport, Bastian Shvajnshtajger-Ana Ivanoviç, kanë lajmëruar sot se janë bërë prindër. Futbollisti dhe tenistja kanë sjellë në jetë një djalë dhe gjithçka ka shkuar mbarë.

“Mirë se erdhe në botë, djali ynë i vogël!”, shkruan mesfushori gjerman në Twitter, ndërsa tenistja serbe shkruan: “Nuk kam fjalë ta përshkruaj gëzimin dhe lumturinë që ndjejmë në zemrat tona!”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.