Shqipëria ka gati armën shtesë kundër Çekisë, Silvinjo përdor për herë të parë armën më të fortë në Kombëtare

0

Në ditën e nesërme, Shqipëria do të publikojë listën e lojtarëve të grumbulluar për ndeshjet kundër Çekisë dhe Bullgarisë. E gjithë vëmendja është padyshim te lojtari i Chelsea, Armando Broja.

Fakti që sulmuesi u aktivizua nga minuta e parë kundër Fulham nuk lë më vend për mëdyshje, Broja do të jetë pjesë e Shqipërisë. Chelsea është i detyruar për t’i lejuar futbollistin Shqipërisë, që Silvinjo do ta përdor për herë të parë që pas ardhjes te kuqezinjtë. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online