Shorti i tmerrit për Realin e Madridit, e gjen shpëtimin vetëm në një vend në Gjermani

0

Reali i Madridit e ka kaluar grupin në “Champions League”, pavarësisht një nisje mesa aq shumë luhatjesh. Një short shumë i komplikuar do të jetë ai për fazën e ardhshme të ndeshjeve në këtë turne. Kështu, lojtarët e Zidan mund të kenë përballë një mes Juventusit, Liverpulit, Bajernit dhe Manchester Cityt.

Faktikisht, ekziston edhe një mundësi shpëtimi për të mos i ndezur menjëherë “motorrët”, pasi mund të gjejnë përballë tyre edhe Leipzig. Por mes 5 kundërshtarëve të mundshëm, e vështirë do të jetë për Zidan që të gjejë një përballje kaq të lehtë në short. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.