Shorti i Europa League/ E nisën nga Teuta dhe përfundojnë te Man.Utd, Kumbulla gjen Ajaksin

Në ditën e sotme nuk është hedhur vetëm shorti i Champions League për fazën çerekfinale, por edhe i Europa League. Granada është “hirushja” e këtij kompeticioni pasi debutoi për herë të parë në Europë kundër Teutës, për ta nisur nga turi i dytë rrugëtimin.

Ekipi spanjoll bëri gjithçka mirë në “Europa League” dhe këtë herë gjen përballë Manchester United. Një prej kundërshtarëve më të vështirë që mund të gjente në short, megjithëse Granada ka gjithë entuziazmin për ta kaluar edhe këtë kundërshtar. Ndërkohë ekipi i Romës, atje ku luan edhe Marash Kumbulla do të luajë kundër Ajaksit. /Sport Ekspres/

Shorti i Europa League

Granada-Man Utd

Arsenal-Slavia Pragë

Ajaks-Roma

Dinamo Zagreb-Vijareal

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online