Shifra e saj të bën me “dhimbje koke”, shihni sa kushton ora e re që mban Cristiano Ronaldo

0

Një nga futbollistët më të mirë të të gjitha kohërave, Cristiano Ronaldo, pasuroi koleksionin e tij të orëve me një model mbresëlënës diamanti me vlerë të pabesueshme prej 920,000 euro.

Futbollisti i Al Nasr, ambasadori i markës së njohur “Jacob & Co”, së fundmi është bërë pronar i një modeli ore që vetëm fatlumët e kanë. Është një orë spektakolare “Caviar Tourbillon Blue Sapphire” e mbuluar me safirë blu.

Janë prodhuar vetëm 18 shembuj të këtij modeli, i cili është prej ari të bardhë dhe ka mbi 420 safirë blu. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online