Serbi dhe kroati si vëllezër! Njeriu që uli dronin e Shqipërisë në Beograd, Modric dhe Mitrovic shkëmbejnë fanellat

Serbia dhe Kroacia janë rivale të mëdha në skenën politike dhe atë sportive. Këto kombe kanë konkurrencë deri në urrejtje me njëra-tjetrën. Megjithatë në ditën e djeshme kemi parë një skenë tërësisht të kundërt.

Pas ndeshjes mes Real Madrid dhe Getafes, Stefan Mitrovic dhe Luka Modric janë takuar me njëri-tjetrin. Lojtari serb i ka kërkuar fanellën Modric dhe ky iu përgjigj me kënaqësi ftesës së kundërshtarit. Mitrovic bëri jo pak jehonë në ngjarjen e Beogradit gjatë Serbi-Shqipëri pasi uli dronin me flamurin shqiptar. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online