Sa shumë hapa të ngjitur në karrierë, në Turqi e bën të kryer: Totenhemi ofertë zyrtare për Muriqin

Sa shumë hapa që ka ngjitur në karrierë Vedat Muriqi! Për ta nisur nga Superiorja, e për të vazhduar në Turqi, atje ku do të arrinte kulmin e tij. Aktualisht është pjesë e Fenerbaçes, ndërsa në shumë raste arrin të shënojë dhe të kthehet lojtari kyç i skuadrës së njohur turke.

Pikërisht për këtë arsye ka pasur dhe interesimin e shumë klubeve të njohura. Gazetari turk i njohur, Ferudun Nigdelioglu shkruan në Tëitter se një ofertë zyrtare ka mbërritur nga Totenhemi. Tashmë pritet përgjiga në klubi turk, për të lejuar këtë sulmues që t’i bashkohet Murinjos. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online