Rraklli-Tare-Bogdani/ Altin Lala tregon 11-shen më të mirë që ka luajtur te Shqipëria, në qendër lë Canën dhe Fakajn

0

Altin Lala ishte i ftuar në Podkastin Soccer Talk, që drejtohet nga ana e trajnerit të njohur, Skënder Gega. Në një moment, legjenda e Kombëtares ka treguar edhe 11-shen më të mirë me të cilën ka luajtur te Shqipëria.

Mes batutave dhe zgjedhjeve, shpeshherë Altin Lalës i dilte formacioni me më shumë se 11-lojtarë. Megjithatë zgjedhjet në fund ishin të qarta ku në sulm, Bogdani fitoi balotazhin me Alban Bushin: “Bushi e pranon të rri pak edhe në stol, do të fusim Bogdanin përpara”, tha Lala mes batutave. /Sport Ekspres/

Foto Strakosha

Beqiri-Cana-Fakaj-Haxhi

Murati-Skela-Duro

Rraklli-Tare-Bogdani

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online