Ronaldo, Nejmar dhe një shkëmbim gjigant

0

Reali ndaj krizë, Zidane drejt largimit dhe revolucion në horizont. Edhe pse jemi në mesin e sezonit, në Spanjë me shumë flitet për lëvizjet e Realit në verë, sepse Florentino Perez nuk bën goditje të mëdha që prej Hames Rodrigez.

Cadena Ser në Spanjë ka rikthyer në skenë Nejmarin si objektiv dhe sipas radios spanjolle Perez e ka vendosur, braziliani duhet të shkojë në Madrid në verë.

Lëvizja e menduar për të mbyllur operacionin është një: Ronaldo dhe miliona për të rrëmbyer ish-fenomenin e Barcelonës.

Shpresat e Realit varen edhe te Nejmari: braziliani do tentojë të fitojë Champions League këtë sezon, por në verë pritet që t’i kërkojë largimin PSG-së.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.