Rexhinaldo fundos Flamurtarin, por rihapet gjithçka në fund

0

Sfidë delikate në Laç, aty ku Flamurtari kërkon kthesën pas dy humbjesh rresht, por luan një sfidë direkte për Europën, sepse Laçi i Gentian Mezanit ka të njëjtin synim.

Luhet pa portierët titullarë, Laçi ka humbur për dëmtim Selmanin dhe Flamurtari mbetet pa Nurkoviç, ndërsa debuton Sali.

LAÇI-FLAMURTARI      4-2

Shënues: Rexhinaldo 14′, 24′ pen., 73′, Uzuni 89′ / Siljanovski 74′, Musta 82′

Laçi: Vata, Fangaj, Gjoni, Qaqi, Sefgjini, Lulaj, Lushkja, Uzuni, Eskerda, Nika, Rexhinaldo. Trajner: G.Mezani.

Flamurtari: Sali, Siljanovski, Pollozhani, Veliu, Musta, Sidibe, Hyseni, Useini, Alvesh, Kama, Bushiç. Trajner: Sh.Duro.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.