Ramos: Jo çdo ndeshje fitohet me goleadë

0

Reali ka kaluar me sukses Apoelin dhe kapiteni Serxhio Ramos ka analizuar ndeshjen. “Sigurisht që në fillimin e takimit kemi vuajtur disi, sepse ata janë mbrojtur të mbledhur me shumë forca prapa. Në pjesën e dytë kemi shtuar ritmin e lojës, i kemi vënë nën presion dhe kjo ka sjellë dhe golat e tjerë. ndoshta njerëzit mund të presin shumë gola nga ndeshje të tilla, por jo çdo takim mund të fitohet me goleadë. Futbolli ka ndryshuar, të gjithë dinë të luajnë dhe askush nuk dëshiron të bëhet delja e zezë”- ka thënë Ramos.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online