Probleme për Strakoshën, Panuçi thërret Koliçin!

0

Vazhdon seria negative e dëmtimeve te Shqipëria dhe i radhës është Thoma Strakosha, që ka pësuar një tërheqje në sfidën e fundit ndaj Sasuolos dhe do të mungojë ndaj Spanjës, por edhe përballë Italisë, në Shkodër. Dhe, për të zëvendësuar këtë mungesë, Kristian Panuçi ka thërritur  portierin e Kukësit, Koliçin. Portieri i Kukësit ka marrë mesazhin nga Ervin Bulku dhe është nisur drejt Tropikalit. Sakaq, Strakosha niset drejt Italisë, ku do të kurohet në Romë.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online