Portieri kroat shpërthen në të qeshura me Lirim Kastratin: Nuk po gënjej! Bleu makinë 200 mijë euro, pastaj nuk paguante dot qiranë

0

Portieri kroat Ivo Grbiç ka shpërthyer në të qeshura duke treguar një prapaskenë nga koha e Lokomotivës së Zagrebit. Futbollisti shqiptar, Lirim Kastrati, do të blinte një makinë për babain e tij që shkonte në vlerën e 200 mijë eurove.

Ndërkohë sipas “Insportit”, Kastrati ka mbetur pa paguar qiranë për shkakun se rrogat do të uleshin me 30 përqind për shkakun e Koronavirusit. “I bleu babait dhe vetes një makinë për 200 mijë euro pasi hodhi firmën te Dinamo e Zagrebit. Klubi i uli rrogat me 30 përqind dhe nuk kishte më para për të paguar qeranë, nuk po ju gënjej”, tha Grbic. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.