Podujeva nderon Vokrrin, Llapi heq nga qarkullimi numrin e legjendës

0

Ndarja nga jeta e Fadil Vokrrit ka tronditur dhe prekur shqiptarët anembanë, duke nisur nga vendlindja e tij, Podujeva.

Sot klubi i parë i legjendës së futbollit shqiptar dhe presidentit të Federatës së Futbollit të Kosovës, Llapi, ka komunikuar se do të hapë një muze kushtuar Legjendës së Futbollit Shqiptar.

Jo vetëm kaq, sepse Llapi ka hequr nga qarkullimi fanellën me numrin 9, që e ka veshur Vokrri.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.