Po lexonte shënimet e rivalit, Murinjo nuk ndryshon: E meritova të verdhin…nga një idiot

0

Ditën e djeshme është zhvilluar takimi mes Southemptonit dhe Totenhemit. E si mund të mungonte protagonizmi i Murinjos? Viti i ri, por asgjë nuk ndryshon për teknikun portugez.

Ai ka shkuar të lexojë shënimet në stafin e klubit kundërshtar dhe ka nisur të debatojë me ta. “E meritoj kartonin e verdhë, e pranoj këtë gjë. Por e mora sepse isha i pasjellshëm me një idiot. Nuk mund tê them më tepër”, u shpreh Murinjo. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.