“Po është faull, oh Zot i madh”/ Zëri duhet ngritur për milanistët, komentimi i një tjetër niveli (VIDEO)

0

Mauro Suma, drejtori i “Milan Tv”, ka komentuar ndeshjen mes Napolit dhe kuqezinjëve e cila përfundoi në shifrat 1-3. Padyshim që shprehja e emocioneve është tërësisht e një tjetër niveli dhe shijon më tepër për tifozët kuqezinjë.

“Po është faull, oh Zoti i madh, është faull”, ishte mënyra sesi Mauro ka komentuar edhe golin e vetëm që u pësua nga ana e Donarumës. Ndërkohë që shpërthimi mbetet i madh në dy momentet që Zlatan Ibrahimoviç arrin që të mposht portierin kundërshtar. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.