“Po debutova në Seria A, ndërprite”! Ish-lojtari i Juventusit tregon si e la babai i tij duhanin me një…bast

Të lësh duhanin është një sfidë që për shumëkënd shihet e pamundur, duke ditur varësinë e madhe që të krijohet prej saj. Por Rafele Palladino, që ka luajtur me Juventusin dhe duke mbrojtur tre herë fanellën e Italisë, e ka gjetur mënyrën sesi të shpëtojë babain e tij nga dëmtimi i mushkrive.

Menjëherë kujton bastin e vendosur përpara 15 vitesh, ku nëse do të arrinte që të debutonte në Serinë A, atëherë babai duhej të hiqte dorë nga duhani.

“Është jetë një episod të paktën 14/15 vjet më parë. Prindërit e mi të dy pinin duhan dhe kjo na shqetësonte ne fëmijët. Unë kisha bërë një bast me babanë tim, ai më tha: ‘Nëse një ditë do të më duhej të shihja debutimin tënd në Seria A, do të ndaloja pirjen e duhanit ’. Kur bëra debutimin tim në Serie A, babai im erdhi në stadium, më dha paketën e fundit të cigareve dhe u ndal. Tani ata nuk kanë pirë duhan për 14 vjet “, tha Palladino. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online