Plori rikthehet në drejtim, e rinis nga Shijaku

0

Elvis Plori rikthehet në drejtim, pas më shumë se një viti pushim. Trajneri shkodran merr drejtimin e Erzenit, që kishte mbetur pa trajner pas largimit të Dorjan Bubeqit dje.

Plori ka fituar goxha eksperiencë në Kategorinë e Parë, është një trajner me eksperiencë, padi ka drejtuar Burrelin, Tërbunin dhe në sezonin 2015 /2016 Kastriotin.

Tani ngjitja në Superiore është e pamundur, por Plori mund të planifikojë rindërtimin e skuadrës për sezonin e ardhshëm.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.