Partizani godet në merkato, zyrtarizon talentin nga Lokomotiva e Zagrebit

Partizani ka bërë goditjen e merkatos duke zyrtarizuar Albion Markun. Futbollisti i talentuar i Shqipërisê U-21 ka shkuar tek të kuqtë në formën e huazimit nga Lokomotiva Zagreb. Pas eksperiencës së shkëlqyer me fanellën e kurbinasve, Marku rikthehet për të dhënë kontributin e tij në elitën e futbollit shqiptar. /Sport Ekspres/

Partizani zyrtarizon arritjen e marrëveshjes me Albion Markun. Mbrojtësi 20 vjeçar anëtar i ekipit përfaqësues U-21, mbërrin te 16-të herë kampionët e Shqipërisë me formulën e huazimit nga kroatët e NK Lokomotiva Zagreb. Marku rikthehet në kategorinë superiore pas eksperiencës pozitive me Laçin dhe do ti bashkohet skuadrës pas impenjimit me përfaqësuesen tonë U-21.
#MirësevjennëfamiljenekuqeAlbionMarku?
#PërjetMeTyPartizan?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online