Pamjet/ Asnjëherë mos e lini stadiumin para kohe, tifozët e Milanit kthehen pas golit të Rebiç

0

Tifozët nuk duhet ta braktisin asnjëherë stadiumin para përfundimit të takimit. Pavarësisht shifrave dhe nëse është i favorshëm për ekipin që mbështetet, lojtari i 12-të duhet të jetë present po ashtu si gjithë të tjerët në fushë, deri në momentin kur arbitri jep vërshëllimën e fundit.

Por të zhgënjyer nga një seri rezultatesh negative të marra këtë sezon, tifozët e Milanit nisën të boshatisnin stadiumin në përballjen kundër Udinezes ndërsa rezultati ishte 2-2. Shumë tifozë nuk arritën që të shihnin golin e Rebiç në minutat e fundit, ndërsa disa të tjerë ndërsa ishin duke u larguar janë kthyer për të kaluar në ekstazë vetëm falë entuziazmit të pjesës tjetër për të kuptuar se kishte ardhur fitorja. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.