Osmani: Fino, po të përdorin. Braçe, kandidat më serioz

0

Tefik Osmani është ndër futbollistët më interesantë kur bëhet fjalë për të lëshuar deklarata plot “piper” dhe batuta me humor.

Sot mbrojtësi i Skënderbeut, nga Antalia ku është më skuadrën e vet për fazë përgatitore, ka postuar një mesazh interesant në Facebook, lidhur me zgjedhjet në Federatën Shqiptare të Futbollit, me Bashkim Finon që sfidon Duken për postin e presidentit.

Sipas Osmanit, Fino po përdoret, ndërsa batuta e tij ndoshta jo dhe fort me humor është se Erjon Braçe do të ishte kandidat më serioz.

Kur erdhe në Korçë si kandidat për deputet për partinë Socialiste, edhe pse unë jam Demokrat të mbështeta si figurë e pastër politike. Por tani që u fute këtej nga futbolli, po të jap një këshillë, po të përdorin shumë keq… Erjon Braçe më dukeshe kandidat më serioz”.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.