Nuk mund të përballojnë emra si Rodrigez apo Coutinho, Milani synon të besuarin e Gasperinit

Largimi i Donnarumas dhe Calhanoglu nga Milani ka nxitur një pesimizëm të madh tek tifozët kuqezi, të cilët nuk kanë besim se Maldini mund të sjellë lojtarë cilësorë në skuadër. Giroud cilësohet si i vjetër dhe larg formës së tij tek Arsenali.

Pavarësisht kërkesave të mëdha nga tifozët, drejtuesit nuk mund të përballojnë emra si Coutinho apo James Rodriguez. Për këtë arsye, kuqezinjtë kanë nisur kontaktet me Iliçiç, mesfushorin e Atalantës. Kroati duket sikur ka shpëthyer në fund të karrierës dhe një kalim te Milani do të ishtë mëse i pranuar nga tifozët./Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online