Nuk ka pushim për Superioren, të mërkurën të gjithë në fushë

Kategoria Superiore nuk ka kohë të marrë frymë e të shohë renditjen, sepse të mërkurën do të luajë sërish, me ndeshjet e javës së 25-të në program.

Do të luhen dy ndeshje në orën 14.00 dhe tre në orën 17.00, ndërkohë që sytë Vllaznia-Partizani, një supersfidë, që në kohëra të tjera do të vlente të paktën Europën, por tani Vllaznia lufton për mbijetesë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online