“Nuk janë të frikshëm“, Fitorja e Partizanit nuk e tremb lojtarin e Kastriotit: Nuk i shohim si të pakalueshëm

0

Futbollisti i Kastriotit, Karakaçi, ka qenë i ftuar në emisionin “Ora Sport“ në “Ora TV“ ku ka folur për sfidën e radhës që i pret në “Abissnet Superiore“. Pas surprizës së sotme kundër Teutës, krutanët do të kërkojnë të përsërisin suksesin edhe ndaj Partizanit. Karakaçi nuk i frikësohet aspak të kuqve, pavarësisht fitores së marrë kundër Egnatias.

“Në Krujë episodet ishin ato që e ndanë ndeshjen me një gol nga faulli. Jo se Partizani ka një ekip që është i frikshëm. Ne këtë javë e kemi ndeshjen me Partizanin dhe nuk e shohim si të pakalueshëm. Trajneri ka sjellë një frymë të re në ekip. Ne e kemi pasur shok. Është korrekt me punën. Ne do ecim përpara dhe Kastrioti shpëton nga kategoria“, është shprehur Karakaçi./Halit Delibashi-Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online