Një problem më pak për Ernest Gjokën, nuk do të ketë kundër edhe Gareth Bale

0

Shkëndija e Tetovës vazhdon që të krenojë shqiptarë në Europë, ndërsa edhe këtë herë ka mbërritur në turin e tretë të “Europa League”. Por kuqezinjtë e Tetovës nuk kanë aspak fat në short. Dikur do të humbisnin mundësinë për të shkuar në grupet e “Europa League” pasi do të kishin përballë Milanin, ndërsa këtë herë do të masin forcën me Totenhemin.

Ernest Gjoka do të ketë një dhimbje koke më të pakët pasi ekipi i Murinjos është përforcuar edhe me Gareth Bale. Zyrtarizimi nuk ka mbërritur ende, megjithatë marrëveshja është realizuar dhe uellsiani ka shkuar në Londër. Por ylli i ardhur nga Reali i Madridit nuk do të luajë kundër Shkëndijës pasi ka një dëmtim dhe do të mungojë për 4 javë nga fusha e blertë. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.