“Një mburojë”! Media italiane e shpall Berat Gjimshitin lojtarin më të mirë te Atalanta kundër Milanit: E nxorri Giroud komplet jashtë loje

Atalanta ia doli që të marrë një barazim në transfertë kundër Milanit. Kuqezinjtë e kërkonin me patjetër fitoren, por në fund rezultati doli 1-1. Vlerësimi i madh ishte për Berat Gjimshitin, që vazhdon të shkëlqejë dhe t’i përgjigjet niveleve më të larta.

Media pranë klubit të Atalantës, “Bergamoneës”, e ka vlerësuar Gjimshitin me notën 7, më të lartën te lojtarët e Atalantës. “Një mburojë e zakonshme, ia del edhe në situatat më të vështira të mundshme. E nxori Giroud jashtë loje”. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online