Nis kryqëzimi për Berishën në Itali: Me përfaqësuesen është yll, me Lacion vetëm hije

Valon Berisha ka një performancë të ndarë dhe pa shumë krahasim me njëra-tjetrën nëse flasim për ndeshjet e zhvilluara te Kosova dhe Lacio. Te kjo e fundit mesfushori shqiptar nuk po i bind ende tifozët e skuadrës për përkushtimin e tij, por mbi të gjitha se është një futbolllist që mund të bëj diferencën në fushën e lojës.

Ndërkohë një pamje krejtësisht tjetër ofrohet te Kosova, duke marrë rolin e protagonistit, madje edhe në ndeshje të nivelit kundër Anglisë. Kjo nuk i ka shpëtuar medias “Lalaziosiamonoi.it”, që ngre dyshime të mëdha për formën që po tregon Berisha, duke e nisur thjeshtë me titullin: “Hero te Kosova dhe hije te Lacio”. Tani nuk ka më asnjë justifikim, mesfushori i kryeqytetasve e ka lënë pas dëmtimin. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online