“Në shtëpinë e futbollit të shqiptarëve”, koha për të dëgjuar kamarierët dhe banakierët në Tiranë rreth Europianit (VIDEO)

Lokalet dhe kafenetë janë kthyer në “shtëpinë e futbollit” për shqiptarët në këto ditë të nxehta vere. Duke shijuar pije të ndryshme për të thyer disi vapën e madhe dhe duke ndjekur spektaklin që ofron Europiani, këtë herë jemi duke shijuar magjinë e plotë.

Por cili është mendimi i kamarierëve dhe banakierëve shqiptar rreth këtij kompeticioni? Po flasim po për këta njerëz që në momente të caktuara harrojnë punën e tyre dhe porositë vetëm për të ndjekur një moment kulminant nga ndeshja, duke u përfshirë po aq shumë sa të tjerët.

Në emisionin “Sport Magazine” që transmetohet në “Ora News” është përgatitur edhe një kronikë e veçantë për këtë pjesë. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online