Në Francë shkruajnë për listën e Shqipërisë dhe mungesën e lojtarit të Metz: Silvinjo e la Skukën në shtëpi

Xhuliano Skuka nuk po kalon një moment të mirë te Metz. Trajneri i ekipit francez u shpreh se sulmuesi shqiptar po has më shumë vështirësi në përshtatje nga çfarë ishte menduar më herët. Minuta të pakta dhe goli i parë që nuk ka ardhur ende e kanë penalizuar jo pak për të munguar në ndeshjen me Poloninë.

“Silvinjo e la Skukën në shtëpi”, kështu shkruan media pranë klubit të Metz, “Socios-fcmetz”. Sipas saj, kjo është një dëshmi e qartë e formës jo të mirë që po kalon sulmuesi në Francë. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online