“Në Belgjikë janë çuditur me rezultatet e Shqipërisë, Van Bomel sheh ndeshjet tona”! Lojtari i Kombëtares: Shkova dhe i thashë…

Arbnor Muja ishte i ftuar në emisionin “Koha Shtesë”, ku dha një rrëfim për Kombëtaren. Gjithashtu lojtari tregoi si janë pritur rezultatet e Shqipërisë te Antwerp në Belgjikë.

“Van Bommel i sheh ndeshjet e Shqipërisë, edhe te Antwerp, për shkakun tim. Kur shkova në stërvitje më përgëzuan. Shokët e ekipit ishin të habitur sesi Shqipëria fitoi me Poloninë dhe Çekinë, por unë shkova dhe i thashë:” Iu kisha thënë që do të shkojmë në Europian”, u shpreh Muja. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online