Në 22:02 ishte te Ura e Dajlanit dhe në 22:04 u vendos tritoli, mbrohet personi i dyshuar te Armand Duka

0

Arlen Hasanaj është nën pranga dhe pritet që jepet masa e arrestit për tritolin e vendosur në shtëpinë e Armand Dukës. Megjithatë avokati i Hasanajt pretendon se ka provën e fortë për pafajësinë.

Sipas Ora News, avokati është shprehur se do sigurojë pamjet filmike që e tregojnë Hasanajn duke bërë pazar në Megatek në 21:40, që ishte te Ura e Dajlanit në 22:02, ndërsa shpërthimi ndodhi në 22:04. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online