Ndeshja mes Leeds dhe Arsenal në Premier League, nuk mungon edhe flamuri i Shqipërisë në stadium

Leeds dhe Arsenal janë duke u ndeshur në Premier League. Ky takim u ndërpre për rreth 15 minuta për një problem të çuditshëm. Arbitri kishte humbur linjën e komunikimit me kolegët e tij dhe për këtë arsye, lojtarët duhej të riktheheshin në nxehje. Ndërkohë në stadium nuk mungon edhe flamuri i Shqipërisë për këtë ndeshje. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online