Mirupafshim Ardit Krymi! 8 sezone të kaluara me ekipin e parë të Vllaznisë, gjen marrëveshjen me ekipin jashtë Shqipërisë

0

Jo pak, por 8 sezone ka kaluar Ardit Krymin me ekipin e Vllaznisë. Duket se ka ardhur koha për të ndarë rrugët pasi lojtari ka gjetur marrëveshje me një ekip jashtë Shqipërisë. Supersport raporton se mesfushori do të jetë pjesë e Shakhtar Karagandyt në sezonin e ardhshëm.

Një largim me parametra zero, teksa lojtari i përfundonte kontrata në fund të sezonit. Kështu futbollisti 26-vjeçar do të luajë tre ndeshjet e fundit me Vllazninë, me misionin për t’i kualifikuar në Europë dhe më pas do të largohet në Bjellorusi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online