Metz luan në Francë për kampionat, Xhuliano Skuka e sheh ndeshjen nga tribuna

0

Xhuliano Skuka e sheh ndeshjen e parë nga tribuna si lojtar i Metz. Sulmuesi shqiptar pritej që ta niste edhe si titullar, pasi nuk ka pasur shumë vështirësi në përshtatje dhe ambientim, teksa ka jetuar në Francë më parë.

Por ish-sulmuesi i Partizanit nuk gjendet as në stol për ndeshjen e sotme ndaj Valencienes. Duket se Skuka do të ketë ende punë për të bindur trajnerin në stërvitje. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.