Mësohet gjendja/ Këtë herë ishte Zoti që e priti, lutjet për Aldo Teqjan janë dëgjuar

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në mbrëmjen e djeshme, menjëherë pas ndeshjes mes Partizanit dhe Teutës. Portieri i dytë i të kuqëve, Aldo Teqja, është hedhur nga kati i gjashtë i pallatit duke u shtruar menjëherë në spitalin e traumës pas konfliktit me të dashurën. Zakonisht ishte mësuar që të priste me duart e tij topin dhe ta shpëtonte nga rrjeta, por këtë ishte Zoti që e shpëtoi Teqjan nga ndërrimi i jetës.

Mrekullisht mirë ka arritur t’ia hedh paq kësaj drame, ndërsa është jashtë rrezikut për jetën. “Sport Ekspres” mëson edhe gjendjen e futbollistit aktualisht, ku të gjitha lutjet për të, mesa duket janë dëgjuar.

Teqja është koshient për veprimet e tij, flet dhe komunikon normalisht me personat që e vizitojnë ndërsa ndodhet i shtruar. Gjendja ishte më e qetë në ditën e sotme. I vetmi problem është pjesa e ushqimit, por sipas mjekëve është tërësisht normale pas asaj që kaloi. Ndërkohë ditën e nesërme do të ketë edhe një tjetër vizitë, për të përcaktuar më mirë situatën shëndetësore të Teqjes. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online