Mendon se Champions do të jetë histori tjetër nga Seria A për Milanin, Casillias parashikon finalen e Champions League

Casillias ka parashikuar finalen e Champions League. Sigurisht, një vend në të e ka Real Madridi për portierin legjendar. Por cila do të jetë skuadra që do të përballet me gjigandët spanjoll sipas Casillias?

Pavarësisht se Milani fitoi me shifrat 0-4 në transfertën e Napolit, Casillias mendon se Champions League do të jetë histori tjetër. Sipas parashikimit të bërë nga ish-portieri i Real Madrid, Napoli dhe madrilenët do të diskutojnë në finale fituesin e këtij kompeticioni. /Elio Hajdari-Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online