Më i miri në rolin e tij në Superiore, te Kukësi kanë kaq shumë xhevahire

0

Kukësi ka shumë xhevahire dhe lojtarë që bëjnë diferencën në kampionatin shqiptar. Mes tyre futbollisi që ka qenë njeriu kryesor i suksesit deri tani, për t’u shpallur kampion dimri, ka qenë Eduart Rroca.

Ndër shumë formacioneve të vitit dhe të sezonit që janë publikuar së fundmi, ka munguar ky emër. Një shenjë treguese për një futbollist që asnjëherë nuk merr reagimin e merituar, megjithëse është më i miri në rolin e organizatorit. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.