Mbyllet miqësorja mes Apolonia-Bylis, shënohen 4 gola dhe nuk ndalet Guindo

Gjatë ditës së sotme është mbyllur miqësorja mes Apolonisë dhe Bylisit. Në shifrat 2-2 ka përfunduar ky takim, që ka dhuruar emocione.

Sa i përket krahut të ballshiotëve ishin Guindo dhe Bajramaj ata që do të gjenin rrjetën e kundërshtarit. Guindo që vazhdon të jetë njeriu gol te Bylisi dhe të mos të ndalet me realizimet, pavarësisht nëse flitet për miqësore apo ndeshje zyrtare. Nga ana tjetër për ekipin që ndodhet në Kategorinë e Parë kanë shënuar Gjata dhe Krasniqi, për të mbyllur takimin në ekuilibër. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online