Mauro Ikardi kërkon jehonën, super sfida mes PSG-së dhe Realit në “Champions League”

Super sfida në “Champions League” për mbrëmjen e së mërkurës do të jetë padyshim ajo mes PSG-së dhe Realit të Madridit, mes skuadrave që kanë shpenzuar aq shumë para për të bërë këto ekipe. Sigurisht që këtu nuk duhet të harrohet edhe Atletico Madrid me Juventusin në anën tjetër.

Sa i përket formacioneve zyrtare, te PSG do të luajë nga minuta e parë Mauro Ikardi. Trajneri i ekipit francez nuk ka pritur më gjatë për të hedhur këtë futbollist në formacion të parë. Ndërsa nga ana tjetër Zidan përgjigjet me treshen e zakonshme sulmuese Bale-Benzema-Hazard. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online