Marku si Tajson, i duhen 45 sekonda për të likuiduar serbin!

Florian Marku na ka kujtuar Majk Tajsonin, teksa në ringun e pallatit të sportit, Asllan Rusi, i janë dashur vetëm 45 sekonda për të hedhur në tapet serbin Sladjan Dragisiç, tepër inferior në çdo aspekt. Mbrëmja dhuroi emocione, këngë dhe ovacione, me këngëtarin Noizy që ndezi skenën dhe prezantoi boksierin shqiptar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online