Marash Kumbulla lë pas dëmtimin, kthehet menjëherë për ndeshjen me Interin

0

Marash Kumbulla ka lënë pas dëmtimin që e la jo për pak kohë jashtë fushës së blertë. Mbrojtësi nuk ishte pjesë e Kombëtares për takimet e Ligës së Kombeve.

Megjithatë Kumbulla është riaftësuar dhe e ka lënë pas dëmtimin. Futbollisti do të jetë gati për takimin e radhës në Seria A, Inter-Roma. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.