Mamaja e Nejmarit ndahet nga i dashuri 23-vjeçar pas 10 ditësh, zbuloi se ishte në lidhje me kuzhinierin e të birit

Në Brazil ka gjithmonë histori të çuditshme të dashurisë që burojnë dhe kulmi erdhi me mamanë e lojtarit të njohur, Nejmar. Ajo do të zyrtarizonte lidhjen me Tiago Ramosin, vetëm 23-vjeç, që ishte më i ri se dhe vetë i biri. Vetëm 10 ditë dhe 52-vjeçarja Nadie Goncalves ka marrë një vendim ekstrem. Sipas asaj që raportohet nga mediat braziliane, mamaja e Nejmarit e ka lënë dhe është ndarë përfundimisht nga Tiago Ramosi.

Menjëherë pasi u zbulua se Ramos kishte pasur një lidhje dashurie me kuzhinierin e Nejmarit, Mauron, por edhe me disa djemë të tjerë. Kjo nuk i ka pëlqyer aspak Nadine Goncalves, që nuk ia ka falur një gjë të tillë, duke u ndarë menjëherë nga modeli 23-vjeçar. /Sport Ekspres/

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online