“Lumturia nuk ndodhet në kasafortë”! I vodhën shtëpinë, Rei Manaj i dërgon mesazh hajdutëve

Një ngjarje e pakëndshme ka ndodhur për Rei Manajn gjatë mbrëmjes së djeshme. Teksa futbollisti shqiptar ishte duke luajtur kundër Prat dhe duke festuar dopietën personale, hajdutët kishin hyrë me forcë në shtëpinë e tij.

70.000 euro janë grabitur së bashku me tre ora që kishin vlerë të madhe. Mbi këtë ngjarja ka reaguar edhe sulmuesi i Kombëtares, Manaj, i cili i dërgon një mesazh hajdutëve se lumturia nuk ndodhet në kasafortë. /Sport Ekspres/

One thought on ““Lumturia nuk ndodhet në kasafortë”! I vodhën shtëpinë, Rei Manaj i dërgon mesazh hajdutëve

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online