Luajnë me Wolves, Hasenhutl i qartë për të ardhmen e Brojës: Do flasim me Chelsean

0

Armando Broja ka shënuar golin e 5 në Premier League ndaj Brentford. Shumë është folur për të ardhmen e sulmuesit shqiptar në këto ditë. Në konferenc?n për shtyp ishte i pranishëm trajneri Hasenhutl ku ka folur për ndeshjen me Wolves dhe nuk ka lënë pa prekur Brojën.

“Ne do të gjejmë mënyrën e bisedimit të duhur me lojtarin, agjentin dhe klubin e tij. Ne do të zbulojmë se çfarë duan ata, çfarë dëshiron Chelsea. Brojës i pëlqen këtu dhe prandaj po zhvillohet”, tha Hasenhutl. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online