Lorenc Trashi zbulon mesazhin e Kimish përpara ndeshjes me Portugalin: Do ta shkatërrojmë

0

Lorenc Trashi ishte i ftuar në emisionin “Euro Magjia” që transmetohet në “RTSH”. Futbollisti i Kombëtares ka zbuluar njëkohësisht edhe mesazhin e lojtarit të Gjermanisë, Kimish, që ka premtuar shkatërrimin e Portugalisë. Rezultati përfundimtar i ka dhënë të drejtë teksa “pancerat” fituan në shifrat 4-2.

“Kam një mikun tim, Eraldin, që rri në Gjermani dhe është shok i ngushtë me lojtarin e Bajernit, Kimish. Flasin shumë me njëri-tjetrin dhe para ndeshjes Kimish i shkruan: “Do e shkatërrojmë Portugalinë sot”, tha Trashi. /Sport Ekspres/

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.