Lingard feston ditëlindjen me një dhuratë nga… Amerika

0

Sulmuesi i Mançester Junajtid, Xhesi Lingard, ka festuar ditët e fundit ditëlindjen e tij të 25-të dhe natyrisht që festa ka qenë e jashtëzakonshme, pasi fundja milionat dhe miqtë nuk i mungojnë.

Një mikeshë për Lingard ka ardhur nga Amerika: modelja e famshme e Instagramit (2.6 milionë ndjekës), Xhena Frums, ka udhëtuar për në Mançester enkas për ditëlindjen e futbollistit të kombëtares angleze, duke konfirmuar zërat se të dy kanë kohë që njihen dhe frekuentohen, pak më shumë se thjesht miq.

 

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.