Lenjani pason e Kasami shënon, por fitorja e Sionit nuk vjen

0

Sioni luajti një ndeshje mjaft të rëndësishme në kampionat, kundër Lucernës, një sfidë që duhej ta fitonte patjetër, për të shtuar shanset për mbijetesë.

Përfundoi 1-1, me Sionin që shënoi në minutën e 31-të me Pajtim Kasamin, ndërsa Lucerna barazoi n në shtesën e pjesës së parë.

Titullar për Sionin ishte Ermir Lenjani, i cili luajti si mbrojtës i majtë dhe dha pasimin për golin e Kasamit.

Lajm i mirë për kombëtaren tonë, pasi Lenjani na duhet në formë të plotë për të ardhmen. Ndërkaq, Kukeli mungoi për dëmtim.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.