Largimi i Memellit, Vllaznia zyrtarizon trajnerin e ri dhe nuk humb kohë

Vllaznia ka zyrtarizuar trajnerin e ri pas largimit të Memellit. Në krye të ekipit ka ardhur Qatip Osmani, i cili ka fituar 5 trofe me Shkëndijën e Tetovës.

“Klubi i Futbollit Vllaznia dêshiron të informojë opinionin publik se trajneri i ri i ekipit tê parë të Vllaznisë do të jetë z. Qatip Osmani.

Ai vjen te skuadra jonë pas një karriere të suksesshme tek Shkêndija e Tetovës me të cilën ka fituar 5 trofe. Bashkë me të, në stafin e Vllaznisê do të jetë edhe z. Bashkim Ljivoreka që do të ketë detyrën e zëvendêstrajnerit. Mirë se erdhët në familjen kuqeblu profesor Qatipi dhe Bashkimi”, shkruhet në reagim. /Sport Ekspres/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online