Lajm i madh për Gjakovën, babai i Lorik Canës president i Vëllaznimit

0

Lajm i bujshëm nga Kosova: Agim Cana është zyrtarisht presidenti i Vëllaznimit. Një ditë e veçantë për futbollin e Gjakovës, sepse bëhet fjalë për një zhvillim epokal për klubin e njohur.

Cana është një shpresë e madhe për zhvillimin e klubit, për faktin e thjeshtë se priten investime madhore dhe një organizim modern i klubit në të ardhmen.

Shkëlzen Gashi, ish-presidenti i Vëllaznimit, do të mbetet pjesë e klubit.

Tashmë mbetet për t’u parë nëse do të bëhet pjesë aktive e klubit edhe Lorik Cana, apo personazhe të tjerë të njohur.

You might also like
Leave A Reply

Your email address will not be published.

where can i buy doxycycline over the counter buy doxycycline online